HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Teknoloji

SDKM Türkülerle İnledi

İzmit Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu bahar aylarında başlattığı konserlere ara vermeden devam ediyor. Koro son olarak Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde verdiği konser ile dinleyenleri büyüledi.

18 Haziran 2013 Saat: 12:53
SDKM Türkülerle İnledi
SDKM Türkülerle İnledi

Yahya Kaptan Türkülerle Şenlendi

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Belediye Meclis Üyesi İbrahim Elgin, Kocaeli Sanat ve Kültür Derneği Başkanı İbrahim Altınoğlu, Kırşehir Öğrenim Gençliğine yardım Derneği Başkanı Ali Kayhan ve kalabalık bir izleyici kitlesi önünde gerçekleşen konserde koro ünlü üstatlar Muharrem ve Reşat Ertaş türkülerini seslendirdi.

Şef  Kenan Serhat İnce yönetiminde 21 eser seslendiren İzmit Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu üyeleri solo performansları ile de büyük beğeni topladılar.

Sanata Önem Ve Öncelik Veriyoruz

Gerçekleşen harika konser için Koro Şefi Kenan Serhat İnce ve ekibine teşekkür eden İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan “sanat çalışmalarına ağırlık veren, sanat dostu bir belediyeyiz. İzmit’in sanayi kenti imajının sanat ve turizm kenti imajının da olduğuna inanıyoruz. Bu açıdan her türlü kültür sanat çalışmasının destekçisiyiz. Sanata, sanatçımıza önem ve öncelik veriyoruz” dedi.


HABER:E.K

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
UEFA' dan Büyük Onur!

UEFA' dan Büyük Onur!

 

Artikocaeli Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız