HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Magazin

KOÜDANS TÜRKİYEYİ DANSA KALDIRIYOR

FS ORGANİZASYON işbirliğiyle etkinlik II. kez sahneleniyor.İşte Haberden detaylar...

29 Nisan 2013 Saat: 11:13
KOÜDANS TÜRKİYEYİ DANSA KALDIRIYOR
KOÜDANS TÜRKİYEYİ DANSA KALDIRIYOR

Marmara’dan, Ege’ye, Karadeniz‘den Akdeniz‘e Türkiye’nin dört bir yanından binlerce Dans severin beklediği; İstanbul,Ankara,Eskişehir,Antalya,İzmir,Malatya,Manisa,Mersin,Bursa,Kütahya, Pamukkale,Kayseri,Muğla,Balıkesir,Çanakkale,Samsun,Kocaeli vb. şehirlerinden ünlü dansçıların , grupların ve 22 Üniversitenin katılacağı Kocaeli Üniversitesi 2.Ulusal Dans festivaline sayılı gün kaldı.Geçen yıl Mayıs ayında ilkini düzenlenen festivalin bu yıl içeriği genişletildi.


Bu yıl iki gün düzenlenecek olan festivalin içeriği;

*2 gün süresince (2 Mayıs Perşembe-3 Mayıs Cuma) saat 12:00 - 18:00 arası 2 farklı salonda başlangıç-orta, orta, orta-ileri ve tüm seviyelere yönelik çeşitli kategorilerde Türkiye de ve Dünyaca ünlü eğitmenler tarafından verilecek 15 workshop…
(salsa,lady style,man style,pachanga,bachata,cha cha,tango)


* 2 Mayıs Perşembe akşamı saat 19:00 - 22:30 arası 18 ilin, 22 Üniversitenin dans gruplarının sergileyeceği 40 dans gösterisi…


*Gösterilerin hemen ardından harika bir mekânda misafirlerimiz için sürpriz bir parti


*Cuma gecesi saat 21:00-02:30 arası Türkiye’nin en iyi Dj’leri eşliğinde mükemmel 2 mekanda durdurak bilmeyen dans gecesi. Veeeeee daha bitmedi birbirinden büyük dans okullarının bünyesinde ki dansçıların gösterileri gecede size eşlik edecek..
(mekânlar yan yana olup biri salsa diğeri milonga gecesidir)


*Kocaeli Turları (Özellikle Kocaeli’ye ilk kez gelecek katılımcı üniversiteler ve eğitmenler için)


***KATILACAK EĞİTMENLER***

*Aytunç BENTÜRK (İstanbul ABDA)
*Nursel CAN (İstanbul ABDA)
* Kıvanç GÜR (Ankara salsa ANGORA)
*Hilal Erkan Gür (Ankara salsa ANGORA)
*Özlem SEVİMKAN (İstanbul OneDance)
*Diego Avendano IBERRA (İstanbul OneDance)
*Yasin KİRMAN (İstanbu OneDancel )
*Alper ERGÖKMEN (Ankara TANGOLOJİ)
*Selen SÜREK (Ankara TANGOLOJİ)
*Macit ŞİRİN (İzmir DANCE’N SPORT)
*Zeynep YALÇINKAYA (İzmir DANCE’N SPORT)


***KATILIMCI D’J LER***,


*D’J PAN
*D’J HİKO
*D’J ŞEREF
*D’J RAMO
*D’J GOGO

***KATILACAK ÜNİVERSİTELER***

*Bahçeşehir ÜNİVERSİTESİ
*Boğaziçi ÜNİVERSİTESİ
*Doğuş ÜNİVERSİTESİ
*İTÜ
*Koç ÜNİVERSİTESİ
*Marmara ÜNİVERSİTESİ
*Başkent ÜNİVERSİTESİ 
*İstanbul Kültür ÜNİVERSİTESİ
*Hacettepe ÜNİVERSİTESİ
*Dokuz Eylül ÜNİVERSİTESİ 
*Ege ÜNİVERSİTESİ
*Sabancı ÜNİVERSİTESİ
*İstanbul ÜNİVERSİTESİ
*Haliç ÜNİVERSİTESİ
*Yeditepe ÜNİVERSİTESİ
*Anadolu ÜNİVERSİTESİ
*Yıldız Teknik ÜNİVERSİTESİ
*ODTÜ
*Uludağ ÜNİVERSİTESİ
*Pamukkale ÜNİVERSİTESİ
*Gazi ÜNİVERSİTESİ
*Süleyman Demirel ÜNİVERSİTESİ
*Dumlupınar ÜNİVERSİTESİ
*Akdeniz ÜNİVERSİTESİ

FESTİVALİN İÇERİĞİ


*****2 MAYIS PERŞEMBE PROGRAMI*****

WORKSHOPLAR
SALON A

12:00-13:00 Aytunç BENTÜRK SALSA (orta-ileri)
13:15-14:15 Kıvanç GÜR BACHATA(tüm seviyeler)
14:30-15:30 Nursel CAN LADY STYLE (tüm seviyeler)
15:45-16:45 Özlem SEVİMKAN SALSA(orta-ileri)
17:00-18:00 Yasin KİRMAN PACHANGA(tüm seviyeler)

SALON B

13:00-14:30 Macit ŞİRİN-Zeynep YALÇINKAYA giro-sacada ilişkisi(tüm seviyeler)

14:45-16:15 Alper ERGÖKMEN-Selen SÜREK kapalı tutuş yürüyüş teknikleri ve kontak(tüm seviyeler)


*****DANS GÖSTERİLERİ****

19:00-22:30 arası birbirinden iyi dansçıları ve mükemmel gösterileri içinde barındıran 40 gösteri sizlerle…

NOT: Gösteriler Umuttepe Baki Komsuoğlu kongre merkezinde yapılacaktır.

*****3 MAYIS CUMA PROGRAMI*****

WORKSHOPLAR
SALON A


12:00-13:00 Kıvanç GÜR CHA CHA(tümseviyeler)
13:15-14:15 Aytunç BENTÜRK SALSA (orta-ileri)
14:30-15:30 Diego Avendano IBERRA MAN STYLE(tümseviyeler)
15:45-16:45 Yasin KİRMAN PACHANGA(tümseviyeler)
17:00-18:00 Özlem SEVİMKAN LADY STYLE(tümseviyeler)

SALON B

13:00-14:30 Alper ERGÖKMEN-Selen SÜREK MİLONGA(tüm seviyeler)
14:45-16:15 Macit ŞİRİN-Zeynep YALÇINKAYA Yürüyüş sistemleri ve denge-aks(tüm seviyeler)

17:00-18:00 (Kıvanç Gür MAN STYLE (tüm seviyeler)


NOT: Workshoplar Umuttepe BESYO (Gazanfer Bilge Spor Salonu)’da yapılacaktır.

*****DANS GECESİ***** 

21:00/02:30 SALSA GECESİ BAHANE (fuar içinde dost barın yanı)
21:00/02:30 TANGO GECESİ ÜÇGEN KİLİM (fuar içinde dost barın diğer yanı )


NOT: Dans gecesinde birbirinden iyi dans okullarının mükemmel gösterileri sizlerle beraber olacak..


Workshop ücretleri ; 

Öğrenci: 

*1 workshop: 10 tl 
*full pass: 30 tl

Sivil:

*1 workshop 15 tl
*full pass 50 tl 

(FULL PASS LAR SADECE WORKSHOPLAR İÇİN GEÇERLİDİR,GECE ÜCRETİ DAHİL DEĞİLDİR)

Gece giriş ücretleri;

Öğrenci:
* 20 tl (ilk içecek ücretsiz)

Sivil:
* 25 tl (ilk içecek ücretsiz)


İLETİŞİM:

MURAT TOPTAŞ : 0507 452 55 00
TACETTİN AÇIKGÖZ : 0544 588 15 06
MERİÇ AK : 0555 615 14 66

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
UEFA' dan Büyük Onur!

UEFA' dan Büyük Onur!

 

Artikocaeli Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız