HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Ekonomi

İSU'da Büyük Değşiklik

İSU Genel Müdürlüğü bünyesinde yer alan Daire Başkanlıklarına bağlı Şube Müdürlükleri ile İlçe Şube Müdürlüklerinin bazı birimlerinde görev değişiklikleri yapıldı.

13 Ağustos 2014 Saat: 13:02
İSU'da Büyük Değşiklik
İSU'da Büyük Değşiklik

ŞUBE MÜDÜRLÜKLERİNDEKİ DEĞİŞİM

Buna göre Yatırım, Planlama ve İnşaat Daire Başkanlığı Yatırım İnşaat Şube Müdürlüğü’ne İnşaat Mühendisi Kenan Yaralı, Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü’ne Kandıra Şube Müdürü Ramazan Kocabıyık ve Satınalma Şube Müdürlüğü’ne Hüseyin Hakkı Akbulut, Abone İşleri Daire Başkanlığı Tahakkuk Kontrol Şube Müdürlüğü’ne Körfez Şube Müdürü Erdal Gültekin, Yüksek Tüketim Şube Müdürlüğü’ne Harita Mühendisi Hakan Kütük,  İçmesuyu ve Kanalizasyon Daire Başkanlığı İçmesuyu Şube Müdürlüğü’ne inşaat mühendisi Yılmaz Görmüş, Arıtma Tesisleri Daire Başkanlığı Laboratuar ve Ruhsatlandırma Şube Müdürlüğü’ne Çevre Mühendisi Faruk Nazik, İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı İnsan Kaynakları Şube Müdürlüğü’ne Ahmet Koray Göktan, Eğitim Şube Müdürlüğü’ne Ali Fazıl Demir, Arşiv ve Dökümantasyon Şube Müdürlüğü’ne Ömer Faruk Özen ve yeni kurulan İletişim Şube Müdürlüğü’ne Fikri Alper Engin  atandı.

DARICA İSU’YA YENİ MÜDÜR

İSU’nun ilçe müdürlüklerinde de değişimler yapıldı. Körfez Şube Müdürlüğü’ne İçmesuyu Şube Müdürü Muharrem Bektaş, Darıca Şube Müdürlüğü’ne İnşaat Yüksek Mühendisi Dr. Burak Kızılöz, Kandıra Şube Müdürlüğü’ne Çevre Mühendisi Medine Cici ve Başiskele Şube Müdürlüğü’ne İnşaat Mühendisi İsmail Eşref Kültür atandı. Kurumlarda görev değişiklerinin zaman içerisinde olabileceğini vurgulayan İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, “Görev yerleri değişen ve yeni görevlere atanan çalışma arkadaşlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
UEFA' dan Büyük Onur!

UEFA' dan Büyük Onur!

 

Artikocaeli Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız