HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Eğitim

Bilim Merkezi Personeline Eğitim

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Kocaeli’nde bilimi sevdirmek ve öğretmek için inşa ettiği Bilim Merkezi’nde görev yapacak personelin eğitimleri devam ediyor.

1 Temmuz 2014 Saat: 16:10
Bilim Merkezi Personeline Eğitim
Bilim Merkezi Personeline Eğitim

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin Kocaeli'nde bilimi sevdirmek ve öğretmek için inşa ettiği Bilim Merkezi'nde görev yapacak personelin eğitimleri devam ediyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve TÜBİTAK işbirliğiyle Bilim Merkezi'nde görev yapan personele eğitim verildi. Kocaeli Bilim Merkezi'nde gerçekleştirilen eğitimlerde personele atölye çalışmaları ile ilgili teorik ve pratik bilgiler verildi.

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Müzeler Şube Müdürlüğü tarafından organize edilen eğitim programı, Kocaeli Bilim Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Bilim Merkezi personel eğitimleri üç gün sürdü. Eğitimde Amerikalı eğitmenler tarafından Bilim Merkezi personeline Toplum Bilim Programları hakkında genel bilgiler verildi. Bilim Merkezi kimlik ve marka oluşturma yöntemleri, eğitim araştırma ve pazarlama stratejileri ve ziyaretçilerin Bilim Merkezi'nden yeterince faydalanabilmesi konuları eğitimde anlatıldı.Kocaeli Bilim Merkezi'ndeki eğitim programına TÜBİTAK, Konya Bilim Merkezi, Bursa Bilim Merkezi, Kayseri Bilim Merkezi personeli katıldı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
UEFA' dan Büyük Onur!

UEFA' dan Büyük Onur!

 

Artikocaeli Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız