HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Politika

BBP’nin Siyasi Turu

Büyük Birlik Partisi(BBP) İl Başkanı Serhat Duyar, parti yöneticileriyle birlikte dün siyasi tura çıktı.

3 Ekim 2013 Saat: 14:19
BBP’nin Siyasi Turu
BBP’nin Siyasi Turu

BBP yöneticileri önce CHP, ardından da Saadet Partisi’ne ziyarette bulundu.

CHP İl Başkanı Yalçın Kuşkan’ı ziyaret eden BBP İl Başkanı Serhat Duyar, 6 Ekim Pazar günü yapılacak il kongresi için Kuşkan’a davetiye verdi. Kuşkan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi, kongreye katılımdan mutluluk duyacağını belirtti.

BBP İl Başkanı Serhat Duyar daha sonra Saadet Partisi İl Başkanı Sinan Ejderoğlu’nu ziyaret etti. Serhat Duyar, “Hafta sonu gerçekleştireceğimiz kongremize davet için partilerimizi ve STK’larımızı ziyaret ediyoruz. Siyasetin nezaket çerçevesinden yapılmasını istiyoruz. Ancak hükümetin yeni açıkladığı paketinde müzakere koktuğunu ve bu nedenle de baş örtüsünün de bu kapsama alınmasından rahatsız olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.

SP’NİN ADAYLIK TARİFESİ

Kongreye geniş heyetle katılacaklarını belirten, Duyar’ın telefon etmek yerine partiye kadar gelip davetiye bırakmasından mutluluk duyduklarını belirten SP İl Başkanı Sinan Ejderoğlu da konuşmasında şunları söyledi:

“- Serhat Duyar başkanımız siyaseti çok nazik yapan bir kişi. Bu nedenle kendisine teşekkür ediyoruz. Hükümetin açıkladığı paket eksik, ama atılmış bir adım. Andımızla ilgili olarak, Erbakan Hocamızın da ceza aldığı bir konuşması vardı. Bizim için besmele önemli. Maneviyat önemli. Andımızın içindeki sözlerin gençlerimizin ağızlarına değil, kalplerine kazımak önemli. Yerel seçimlere de hazırlık içersindeyiz. Tüm ilçelerimizde adaylarımızı belirleme çalışmalarımız sürüyor. Başvurular devam ediyor. Belediye başkan aday adaylarımız 2 bin TL, meclis üyesi aday adaylarımız ise 500 TL ücret yatırarak aday olabilecekler”

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
UEFA' dan Büyük Onur!

UEFA' dan Büyük Onur!

 

Artikocaeli Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız