HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Teknoloji

BAYŞAD Hız Kesmiyor

Merkezi İzmit’te bulunan BAYŞAD(Bağımsız Yazarlar ve Şairler Derneği) etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor.

11 Nisan 2013 Saat: 23:36
BAYŞAD Hız Kesmiyor
BAYŞAD Hız Kesmiyor

İki yıldan beri her iki haftada bir cumartesi akşamları, İzmit Belediyesi Kültür Müdürlüğü bünyesinde bulunan Tarihi Saatçi Ali Efendi Konağında şiir dinletileri düzenleyen BAYŞAD’a Türkiye’nin değişik illerinden çok sayıda şair ilgi gösteriyor.

SÜRPRİZ KATILIM

BAYŞAD Yönetim Kurulu Üyesi ve İstanbul Temsilcisi şair Karacakız Elif Aktan’ın davetini kırmayarak Ankara’dan etkinliğe katılan ünlü şiir yorumcusu ve şair Burhan Karacan ve şair Serap Hoca, Saatçi Ali Efendi Konağına gelenler tarafından beğeniyle dinlendi.

Şair Serap Hoca ile birlikte Ankara’dan gelerek BAYŞAD etkinliğine katılan Burhan Karacan, “Yüzlerce şiir dinletisine ve değişik programlara katıldım. Ama buradaki samimi havayı hiçbir yerde bu kadar içten tatmadım” diyerek Karacakız’ın hazırladığı üye formunu imzalayarak BAYŞAD’a üye oldu…

Dernek çalışmaları ile ilgili bilgi veren BAYŞAD Başkanı H.Osman Saraç, katkılarından dolayı İstanbul Temsilcisi Karacakız Elif Aktan’a teşekkür etti.

BAYŞAD, şiir dinletileri, şiir yarışmaları, piknikler ve geziler düzenleyerek şairleri buluşturmaya devam ederken, şairlerin ve yazarların kitaplarını daha uygun şartlarda bastırabilmeleri için bir de Yayınevi kurmuş durumda…

Türkiye’nin değişik illerinden üyeleri bulunan BAYŞAD, her türlü siyasal, sosyal sınıfa eşit mesafede durmayı ilke kabul ediyor ve kitap severleri, şairleri, yazarları üyeliğe davet ediyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından,11 Mayıs’ta açılacak olan Kocaeli Kitap Fuarında BAYŞAD standında şairler yazarlar ve kitapseverler buluşacak. 

HABER:E.K

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
UEFA' dan Büyük Onur!

UEFA' dan Büyük Onur!

 

Artikocaeli Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız