HABER ARŞİVİ

Lütfen Bir Tarih Seçiniz

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Politika

"2023 de Lider Ülke Olma Yolunda..."

Gebze Kent Konseyi Başkanı Başarılı İş Adamı Gültekin Şenel, Recep Tayyip Erdoğan’nın halk tarafından 12. Cumhurbaşkanı seçilmesiyle ilgili düşüncelerini paylaştı.

13 Ağustos 2014 Saat: 10:37
"2023 de Lider Ülke Olma Yolunda..."
"2023 de Lider Ülke Olma Yolunda..."

İşte Gebze Kent Konseyi Başkanı Başarılı İş Adamı Gültekin Şenel’in o açıklaması ‘’Ülkemiz bugün yeni bir döneme merhaba diyerek uyandı. Kurmuş olduğu yeni parti ile girdiği ilk seçimde büyük bir destekle tek başına iktidara yerleşen Ak Parti ve onun Lideri Sayın R. Tayip Erdoğan, girmiş olduğu tüm seçimleri kazanarak ilk defa halk tarafından seçilen Cumhurbaşkanı olma yetkisini de alarak tarihi bir zafere ve rekora imza atmıştır. Öncelikle böyle bir zaferin sahibi 12. Cumhurbaşkanımız sayın R. Tayip Erdoğan ve yol arkadaşı olan tüm teşkilat mensuplarını yürekten kutluyorum. Umut ediyor ve diliyoruz ki 2023 de lider ülke olmak yolunda bu bir engelin kaldırılışı ve yeni bir adım olacaktır.

Bugün sadece halkın kendi Cumhurbaşkanı nı seçtiği gün değil, diğer siyasi partiler ve Liderlerinin de kendilerini çek etmeleri ve Türk siyasetinin önünün açılacağı gün olması gerektiği bir gündür.  Rabbim bu Necip millete hayırlı hizmet etmeyi nasip eylesin.’’ Dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
UEFA' dan Büyük Onur!

UEFA' dan Büyük Onur!

 

Artikocaeli Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız